Butelka strofantyny z kroplomierzem

Kontakt

+48 12 8818 878

Nie udzielamy żadnej formy porad telefonicznie dotyczących zdrowia, chorób ani stosowania jakichkolwiek produktów. Jeśli czujesz się chory udaj się proszę do lekarza specjalisty.

kontakt@strofantyna.pl

Zakupy w sklepie internetowym są możliwe 7 dni w tygodniu całą dobę.

Kontakt telefoniczny jest możliwy: 
pn – pt w godz. 10:00 do 12:00

Semiko Sp. z o.o.
32-400 Myślenice, ul. Klakurki 2A
NIP: 6812075592
KRS: 0000777023

Przeczytaj zanim zadzwonisz!

Twoje zamówienie musi najpierw zostać przygotowane przez wykwalifikowanego farmaceutę. Następnie zostanie nam przekazane do doręczenia. Proces ten działa sprawnie, a opóźnienia pojawiają się sporadycznie. 

W praktyce 65% zamówień wysyłamy tego samego dnia, 25% następnego dnia, a w ok. 10% przypadków potrzebujemy na ten cel do 3 dni. 

Tak. Realizujemy zamówienia klientów zagranicznych z obszaru UE za wyjątkiem Republiki Federalnej Niemiec. Koszt przesyłki zagranicznej to 25 zł w przypadku Poczty Polskiej i 50 zł w przypadku kuriera GLS.

Nie posiadamy gotowych produktów na stanie. Są one przygotowywane tzn. rozlewane do odpowiedniej pojemności butelek po otrzymaniu zamówienia. W praktyce farmaceuta przygotowuje produkt najczęściej tego samego lub następnego dnia. Okazjonalnie z różnych względów czas ten może się wydłużyć do max. 48-72 godzin.

Wysyłki krajowe realizujemy za pośrednictwem firmy kurierskiej InPost. Dostępne opcje wysyłki obejmują przesyłkę kurierską pod wskazany adres, dostawę do paczkomatu / paczkopunktu. Ponad 95% przesyłek dociera następnego dnia.

Zagraniczne zamówienia są realizowane za pośrednictwem Poczty Polskiej (7-14 dni roboczych) lub kurierem GLS (5-7 dni roboczych).  

Nie. Na ten moment jedyne źródło wiedzy na temat stosowania nalewek 0,6% strofantyny to zebrane przez nas informacje pochodzące od producenta i stosujących strofant w swojej praktyce lekarzy, głównie niemieckich. Znajdziesz je tutaj.

Wszystko co robię w życiu firmuję swoim imieniem i nazwiskiem. Pracuję w ten sposób na swoją reputację. I to właśnie tą reputację człowieka solidnego, który mówi to co myśli i robi to co mówi kładę na szalę twierdząc, że to dokładnie tej jakości i skuteczności nalewki strofantyny których szukasz. Nalewka macierzysta jest produkowana przez jednego z największych niemieckich dostawców strofantyny dla aptek i producentów leków. Jest legalnie kupowana i rozlewana przez wykwalifikowanego farmaceutę w sterylnych aptecznych warunkach.

Koszyk
Scroll to Top